Магазини

ТЦ "Піраміда"

Торговий центр «Піраміда» - це центр сімейної покупки, в якому відвідувачі зможуть купити все необхідне і приємно провести час.
http://piramida.ua

ТРЦ Skymall

Skymall - один з найбільших торгових центрів Києва, розташований на півострові за Південим мостом, на проспекті Степана Бандеры 2-Т. Загальна торговельна площа комплексу становить 88 000 кв.м., на яких представлені провідні (європейські) торгові марки. http://www.skymall.ua

ТРЦ River Mall

River Mall - найбільший торгово-розважальний центр на лівому березі Києва, розташований недалеко від станції метро Осокорки.
Загальна площа комплексу - 140 000 м ². Тут знаходяться більше 160 магазинів. Тут є найяскравіший IMAX with Laser, зали CINTECH +, кіноресторан RE'LUX і кіномаркет.
На третьому поверсі ТРЦ знаходиться величезний парк дитячих розваг Papashon Kids. Для відвідувачів River Mall також передбачений дворівневий підземний
паркінг і відкритий 5-рівневий на 1550 машиномісць.

ТЦ "Олімпіський"

Tц «Олімпійський» - унікальний сучасний торговий комплекс, що задає стиль і динаміку життя XXI століття. Комплекс розташований в самому центрі ділового та торговельного життя столиці.
http://olimpiysky.kiev.ua